Du må være registrert og logget inn for å kunne legge ut innlegg på freak.no
X
LOGG INN
... eller du kan registrere deg nå
Dette nettstedet er avhengig av annonseinntekter for å holde driften og videre utvikling igang. Vi liker ikke reklame heller, men alternativene er ikke mange. Vær snill å vurder å slå av annonseblokkering, eller å abonnere på en reklamefri utgave av nettstedet.
  0 241
Anonym bruker
"Stinn Troll"
Generert avatar for denne anonyme brukeren
Hei!
Jeg hadde et lengre sykehusopphold for godt over et år siden der det ble prøvd ut forskjellige typer smertestillende. Det endte med at jeg fikk Ketogan(stikkpiller) da det funket best. Etter at jeg ikke trengte medisinen lengre hadde jeg et lite lager med disse liggende, og har i det siste brukt de rekreasjonelt en sjelden gang i blant.
Men hver gang jeg tar en slik får jeg veldig vondt i magen i mellom tre kvarter og en time ca. før jeg blir ruset.
Er det noen som vet hvorfor, og eventuelt om det går an å unngå dette?
Det er så ille at jeg må legge meg ned på magen og bite i en pute eller lignende når det er som værst. Jeg føler ihvertfall at det går litt bedre om jeg gjør det.